Loading

TURBINŲ PATIKRA

TURBINU REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

TURBOKOMPRESORIŲ DIAGNOSTIKA

Kiekvienas, kuriam sugedo turbina sprendžia pagrindinį klausimą- „kas gali ją patikimai suremontuoti? AKDC servisas su turbovarikliais jau dirba daugiau nei 17 metų. Mūsų meistrai puikiai išmano praktiškai visų turbodyzelinių variklių veikimo principą, žino, galima sakyti, visas įmanomas priežastis, dėl kurių genda turbokompresoriai (kas yra svarbiausia užsiimant turbinų remontu).

TURBINA IR GARANTIJOS

Norime savo klientams pasakyti svarbiausią dalyką – garantiją gali duoti tik tie meistrai, kurie atlieka visą turbinos remonto procesą – nuo pradžių iki pabaigos. Tai reiškia, kad jūs atiduodate savo automobilį į patikimų meistrų rankas ir po keleto dienų pasiimate jį su ramia širdimi, kad jeigu kas ir atsitiktų jūs nebūsite palikti likimo valiai.

KODĖL GENDA TURBINOS?

Sugedusių turbokompresorių analizė rodo, kad 40% visų sugedusių turbinų pagrindinės priežąstys YRA pašalinių daiktų patekimas į turbinos išmetimo sistemą arba į turbinos suspausto oro padavimo į įsiurbimo kolektoriaus sistemą. Kitą turbinų gedimų dalį sudaro blogas tepalo patekimas į turbinos tepimo sistemą. Tokios priežastys sudaro dar 40% . Kita likusi gedimų atsiradimo dalis gali būti labai įvairi.